Irský setr Jessie

Aktuálně

Co je u nás nového.. Jessie hárá, po 8 a půl měsíci, takže jsme ukončily letošní frisbee sezonu- myslím, že byla úspěšná. Zvládá to dobře, poslouchá, neutíká, má dobrou náladu. Po mistrovství Evropy jsme ještě trénovaly minidistance a celkem úspěšně, mám radost. Hrajeme motivační hru a učíme se koukat nahoru po disku. Zdá se mi, že se zlepšujeme. Na internetu se objevilo video z MČR - Jessie a její "problém" je vidět v čase 0:50. Jinak nás už toho letos moc nečeká- pojedu sama na poslední závod ByeBye Summer do Dvora Králové n. Labem a v listopadu se chystám na MVP do Prahy, podívat se na setříky. Jinak čekám na naše video z ME, až bude, zveřejním ho.
Posledni komentare
01.11.2011 00:41:55: Ahoj Dano :-) To víš že se všichni snažili, vždyť to bylo mistrovství! ;-)
31.10.2011 16:55:23: Ahoj holky ;-) video je úžasný. Lucko to by se hodilo na Silvestra, ona je tam i Darča a Verča s Bi...
Po roce opět Mistrovství Evropy, tentokrát v Belgii. Hodně věcí bylo podobných, ne-li stejných – počasí, organizace, zmatky, ale taky parta fajn lidí, pěkné zážitky při fandění, hodně smíchu a dlouhé noční rozhovory nad vyhasínajícím grilem.
Na letošním mistrovství republiky jsem fungovala hlavně jako pomocník organizátorů, měla jsem na starost stopky při distančních disciplínách a doprovodných soutěžích. V sobotu jsem si v rámci tréninku zazávodila s Jessie v minidistance, ale výsledek byl spíše nepotěšující. Je pravda, že jsem neměla čas a klid jako obvykle, takže se to asi projevilo. Jessie ale vypadala spokojeně a to je hlavní. V sobotu se hrály doprovodné soutěže a vlastní mistrovství pro kvalifikované týmy proběhlo v neděli. Skvělý zážitek byl freestyle Yvony Andrové s Chase, kterým spadl za sestavu jen jeden jediný disk. Byla to atmosféra jako na loňském ME. Titul obhájila Lucka Schönová s Dixi, před druhou Jean McCollister s Olivií a třetí byl Pavel Kos s Coffem.
Celkové výsledky zde

Ve čtvrtek ráno odjíždíme na ME do Belgie, tak nám držte palce! Poprvé nastoupíme ve vyšší kategorii- Advanced.
Ve čtvrtek po ústeckých závodech si Jessie na procházce rozřízla polštářek. Zjistila jsem to až doma, když byla na podlaze krev, nezakulhala, ani nekňourala. Hojení nám ale zabralo 14 dní, rána to byla docela hluboká a trvalo dlouho, než se úplně zatáhla- ačkoliv jsme packu koupaly v řepíku, mazaly různými mastičkami, Jessie nosila na ven botičku a první 4 dny nikam nechodila. Takže hradeckých distančních závodů jsme se zúčastnily jen jako diváci a trochu pomocníci. Teď už je zdravá a začneme se zase těšit na závody - MČR v Nymburce a ME v Belgii.
Posledni komentare
05.09.2011 16:37:31: Chudák Jess ... to známe moc dobře (zkušennosti nám poskytuje výhradně Barča - jak to ti magoři červ...

Pohádka o tom, jak irský setr zvítězil v dogfrisbee

Na začátku srpna jsme s Jessie závodily na Ústeckém psím festivalu- znovu po roce a po dogfrisbee táboře. Vloni nám tady o kousek uteklo třetí místo. Sobota byla klasicky na cvičáku v Trmicích, kde je super zázemí pro závodníky a neděle byla skvělá pro návštěvníky- ukázky agility, dogdancingu, flyballu, IPO, asistenčích psů, voříškyáda, paralelní timetrial, slalomář a spoutu dalšího na stadionu v ústecké městské části Klíše. Pro mě to ale všechno bylo trochu vedlejší, vše se točilo okolo našeho Freestylu.

Posledni komentare
10.08.2011 23:52:12: Ahoj Petro, moc děkujeme! Mám velikou radost! smiley${1}
10.08.2011 21:40:47: Ahoj holky!!!! To je naprosto dokonalé, úžasné a skvělé!!!!!! Jste moc šikovný, obr gratulace, užijt...
Loňský ročník byl tak skvělý, že bych letos jela snad i s oběma nohama zlomenýma.. a skoro se mi to povedlo, přecházela jsem tam fajn nachlazení. Ale stálo to za to, máme opět spoustu cenných rad. Sešla se skvělá parta lidí a já jsem moc ráda, že jsem u toho byla. Atmosféra je cítit z Ondrových fotek, koukněte se zde.
1  
2  
3  
4  
5  
..  
10  
..  
14