Irský setr Jessie

Aktuálně

Halové frisbee závody O frisbee dědy Mráze v Hradišťku

Sobota pro nás začala už v půl šesté ráno zvoněním budíku. Jessie dostala svoji obvyklou misku granulí a šla si zase lehnout. Pozorovala mě a Víťu, jak vstáváme a balíme... Něco se bude dít. Vyzvedli jsme jsme holky a plně naloženým autem ( do Peugeota 406 Combi se vejde 5 psů a 5 lidí, včetně jejich zavazadel a domečku pro psa) vyrazili do Hradišťka u Kerska. Na místo jsme přijeli chvilku před osmou hodinou mezi prvními. Zaregistrovali se, usadili a koukali na mistry. Chvilku jsme propadaly s holkama panice, ale nakonec se rozhodly že si to tu užijeme. Potrénovaly jsme a za chvilkýu to začalo.
Nejprve se hrálo DogDartbee, 3 kola a v každém 3 hody. Jessie se šla pozdravit s rozhodčími i fotografy a mohly jsme začít. Vzhledem k tomu že jsme Dartbee ani jednou nezkoušely, byla to naprostá premiéra. V prvním kole jsme získaly 40 bodů, v druhém 50 a ve třetím jsme bohužel již žádné body nepřidaly. Našich 90 bodů stačilo na slušné 15. místo. Nejlepších 8 týmů pak bojovalo v semifinále. Fandily jsme Verče a Darie, které byly nakonec na 7. místě.
Pro nás, kteří jsme se do semifinále nedostali bylo vypsáno jedno kolo soutěže TimeTrial, která se nám bohužel nepovedla. Jessie se nepovedlo chytit první disk který jsem hodila slušně, druhý chytila, ale další potřebný jsme již bohužel nepřidaly a čas nám vypršel.
V minidistance jsme v prvním kole naházeli 8,5 bodu ale ve druhém kole jen 3, takže celkem 11,5 což stačilo na 25. místo. Jessie už byla ke konci unavená a moje ruka také. Příště snad budeme lepší.

Velké poděkování patří Víťovi, který psychicky zvládl v autě 5 psů a 4 holky a čekal s námi v mrazivé hale až do konce soutěže. Holkám z Dogfrisbee HK děkuji za to, že nás vzaly mezi sebe a fandily nám.

Všechny výsledky najdete tady, fotogalerii zatím dostupných fotek tady a tady
Žádné komentáře