Irský setr Jessie

Aktuálně

Zkoušky a to nejen školní

Ve středu jsem oficiálně ukončila 5. semestr svého studování, se ziskem plného počtu kreditů a pěkným výsledkem prospěchu. Prázdniny ale dlouhé nebudou, hned v pondělí nám začíná semestr letní, i když vzhledem ke sněhu všude okolo je ten název velmi diskutabilní.
Za odměnu zítra odjíždíme na frisbee soustředění na Konírnu :-)
Středa byla také ve znamení mého odchodu ze sdružení Dogfrisbee HK, u jehož zrodu jsem vloni byla a díky kterému potkala pár fajn lidí. Bohužel, pro osobní neshody s jednou členkou jsem se ho rozhodla opustit.
Ve frisbee ale budeme samozřejmě pokračovat, v tom má tento sport výhodu, že nemusíte být nikde organizovaní a prakticky nic kromě disku nepotřebujete. Možná ta neorganizovanost je dokonce lepší :-)

Ještě neaktuální aktuality- o víkendu 23. a 24.1. u nás byla na přespání Verča s Darčou a Bizzy, účastnily se v HK agility závodů a v nepřátelském Hradci nesehnaly přespání, tak zůstaly přes noc u nás. Můžu prozradit, že Bizzy byla moc šikovná a získala titul šampion Opsionu :-) Gratulujeme

První Jessulin trénink skijöringu se uskutečnil s Eliškou dne 14.1. u Orlice. Jessie byla nadšená že Elišku vidí, je s ní totiž pořádná sranda :-) Uvažujeme o závodech Canicrossu v HK.
Žádné komentáře