Irský setr Jessie

Aktuálně

Labyrint Lan 2009

 O víkendu 12. a 13. září jsme se s holkama z Dogfrisbee o.s. zůčastnily akce s názvem Labyrint Lan. Akci pořádal Prostor Pro na podporu nízkoprahových zařízení pro děti a mládež. Měly jsme zde stánek, kde se mohli lidé zeptat na vše co je na dogfrisbee zaujímalo, soutěže pro děti a taky naše psy, které si mohli lidé hladit. Na každý den jsme měly připraveny 2 vstupy hlavně s dogfrisbee, ale i dogdancingem a poslušností. Návštěvníků sice nebylo tolik, ale myslím že těm co dorazili se naše vystoupení líbila. Vše profesionálně moderovala Anička a sponzorské dary od zverimexu Sirius zajistila Radka.
S Jessii jsme měly každý den jedno vystoupení dogfrisbee, předváděly jsme freestyle sestavu. V sobotu to bylo horší, byla jsme hodně nervózní a nepomohlo mi ani zjištění jak malý plac nám organizátoři vyměřili. Disky trochu bral vítr, takže celková bilance chycených byla spíš nepříznivá. Ale sestavu jsem nezapomněla a zvládly jsem to.
V neděli už jsem nervózní nebyla, docela jsem se i těšila. Jessie hezky chytala a dařilo se nám víc. Jenom nás trochu rozhodil DJ, který nám omylem pustil Aniččinu písničku. Možná kvůli tomu jsem úplně zapomněla předvést jeden prvek.
Celkově se víkend myslím podařil, na to že to byla naše první akce hodně dobře.
Fotky od Verči ze soboty a z neděle. Reportáž o akci v Hradeckém Deníku, máme tam 3 fotky! Bude i video.
Žádné komentáře