Irský setr Jessie

Aktuálně

Czech DiscDog Open - 4. Mistrovství ČR v dogfrisbee

Jaký je recept na parádní víkend? Psi, disky, kamarádi a známí, Ultimate, povídání dlouho do noci... to vše protřepat, nemíchat a vychutnávat v Nymburce :-)
 Již 4. Mistrovství ČR v Dogfrisbee se odehrálo v Nymburce, na tradičním Hasičáku. Zároveň se jednalo o kvalifikaci na světové finále podle pravidel USDDN v USA, takže účast byla opravdu velká a pestrá- sešli se hráči z Čech, Polska, Německa, Nizozemí, Slovinska, Maďarska a dokonce i jeden Španěl.

 S Jessie jsme opět nastoupily do kategorie Starters, na české půdě to vlastně byla opět naše freestylová závodní premiéra. Původně bylo přihlášeno asi 24 týmů, nakonec jich přijelo 14. První kolo freestylu se mi povedlo asi stejně jako to ve Wroclawi - něco ano, něco ne. V disciplíně patřící k freestylu - Toss & Fetch jsme naházeli 8 bodů, což bylo oproti Wroclawi zlepšení. Noc jsme strávily na 7. příčce. V disciplíně SPTF se nám dost dařilo - hlavně! Jessie chytla absolutně všechny vyhozené disky, dokonce i jeden, který byl tak šeredný, že jsem se na zakončení ani nedívala. Získaly jsme 14,5 bodu, což je náš nový soutěžní rekord na jedno kolo. 

 V neděli nás čekalo 2. kolo freestylu a 2. kolo SPTF. Freestyle nic moc- málo chycených disků a na konci trochu zmatek jak ode mě, tak od Jess. V SPTF jsme přidaly ještě 10 bodů.

 Titul Mistr republiky pro vítěze kategorie Open získala Lucka Schönová s Dixi. Jejich freestyle je prostě úžasný, vypadá to všechno v jejich podání tak lehce a samozřejmě, takže to bylo absolutně zasloužené vítězství. A pozor, Dixi je kříženka a má v sobě 1/4 setra ;-)

Výsledky:
Super Pro Toss & Fetch: 14,5 + 10 b. = 24,5 b. - 25. místo/ 38
Freestyle: FS1: 30,36 + TF: 8 + FS2: 29,14 = 97,24 b. - 7. místo/ 14

Celkové výsledky
Fotky: všechny dostupné, jen Jessie
Video
Další články
Žádné komentáře